UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Беркутівці", які розганяли студентів 30 листопада 2013 року, успішно пройшли атестацію – активіст

У середу співбесіду не пройшли два бійці колишньої третьої роти "Беркута"

Бійці колишньої третьої роти київського "Беркута", незважаючи на низькі тестові бали, успішно пройшли співбесіду для прийому на службу до Національної поліції, - повідомив член атестаційної комісії, активіст "Автомайдану" Олександр Кравцов на своїй сторінці у Facebook в суботу, 24 грудня.

"Звільнили лише одіозного заступника Антонова (Євген Антонов, командир третьої роти "Беркута" − ред.) і ще одного недбайливого рядового",−написав Кравцов.

Він також зазначив, що більшість колишніх "беркутівців" отримали низькі тестові бали, однак члени комісії поставилися до них лояльно, так як багато хто з бійців отримали статус учасника АТО.

"Рішення прийнято, зустрічайте нових поліцейських", − підсумував активіст.

Кількість бійців колишньої третьої роти "Беркуту", які успішно пройшли атестацію, не уточнюється.

Читайте також: Інтерпол відмовився оголошувати в розшук причетних до розстрілів на Майдані "беркутівців" – СБУ

Раніше Арсен Аваков повідомив, що близько 80% керівництва київської міліції не пройшли атестацію.

У неділю, 13 грудня, неаттестованные співробітники міліції пікетували Міністерство внутрішніх справ у Києві. За даними поліції, у пікеті брали участь більше 1 тисячі осіб.

Народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко натякав, що до організації "міліцейського майдану" може бути причетне керівництво київської поліції.

Деканоїдзе назвала протести очікуваними.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомляв, що під час першого та другого етапів переатестації співробітників міліції Києва та Київської області для прийому на службу в Національну поліцію, відсіялися 3386 колишніх міліціонерів або 37,47% випробовуваних.

Нагадаємо, 10 листопада Верховна Рада прийняла закони, згідно з якими вносяться зміни до законодавства про роботу органів внутрішніх справ.

7 листопада в Україні набув чинності закон "Про Національну поліцію". При цьому закон "Про міліцію" з 7 листопада втратив чинність.

5 листопада Кабінет міністрів України затвердив положення про Нацполіцію. Удокументі йдеться, що поліція є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабміном через главу МВС. Поліція реалізує держполітику у сфері забезпечення охорони прав і свобод людини, а також протидії злочинності.

4 листопада начальником Національної поліції України була призначена колишній міністр освіти Грузії Хатія Деканоїдзе.