Випускник КПІ запустив проєкт, який генерує контент за допомогою нейронних мереж. Автор проєкту Олександр Волошин, випускник економічного факультету Київського політехнічного інституту, назвав його Postello. Про це повідомляє dev.ua.
За словами розробника, його стартап змушує працювати на нього та клієнтів нейронні мережі. Сервіс генерує контент для соціальних мереж і керує ним. За задумом розробника — це ідеальна альтернатива для бізнеса ледачим копірайтерам.
Фінансування на розробку — $25 000 — Волошин отримав у жовтні 2020 року Postello на конкурсі грантів від Ukrainian Startup Fund.
Додаток поки доступний тільки англійською. Цільова аудиторія, на яку працює Postello, — малий і середній бізнес, self employed і всі люди, яким не потрібен унікальний tone of voice, але необхідна постійна присутність у соцмережах, щоб клієнти бачили там активність. Також цільовою аудиторією проєкту є SMM-ники, які зможуть суттєво економити власний час.
Нині розробкою вже користуються близько 1000 англомовних користувачів. Динаміка місячного приросту користувачів на платформу складає вже +14%.
Олександ Волошин упевнений, що до своїх 30 років завдяки цьому сервісу стане доларовим мільйонером.
Надалі у сервісі планується впровадити іспанську мову — другу за поширенням у світі. Також Олександр замислюється над тим, щоб додати можливість використання платформи й для російськомовної аудиторії, яка налічує близько 100 млн користувачів в день.
Нагадаємо, що генетик з Гарварду Джордж Черч і підприємець Бен Ламм створили компанію Colossal Biosciences, метою якої є «воскресіння» шерстистих мамонтів. По суті, стартап має намір створити гібрид азіатського слона та мамонта, який зможе існувати в арктичному кліматі.