Уряд 3 планує до 2025 року створити систему цифрового представлення країни. Державне дослідницьке агентство CSIRO створить систему, яка буде "історичною, теперішньою та майбутньою репрезентацією усього". Як повідомляє New Scientist, створення системи, що одержала назву Oznome, почнеться з даних про кліматичні зміни.
При створенні програми будуть використані дані державних агентств, вчених, приватних компаній і вчених-любителів, що дозволить дати безпрецедентне уявлення про те, яким чином різні системи взаємодіють одна з одною.
Oznome допоможе показати вплив, наприклад, кліматичних змін або видобутку заліза на добробут населення Австралії. Крім того, в довгостроковій перспективі дані Oznome можуть допомогти запобігти деяким подіям, які можуть трапитися в майбутньому. За словами авторів проекту, якщо у них вийде оцифрувати хоча б половину з усіх необхідних даних, це дозволить економити близько 54 мільйонів доларів США на рік.
Система повинна знизити витрати на проектні дослідження і оцінку ефективності тих чи інших робіт і заощадити до 30 відсотків бюджетних коштів та витраченого часу. Подібні системи використовуються в США (в області екології) і ЄС.
Раніше повідомлялося про те, що вченим вперше вдалося об'єднати мізки мавп в живий комп'ютер. Дослідники підключили мозок трьох мавп до комп'ютера, на екрані якого відображаються в режимі реального часу руху роботизованої руки. Після синхронізації своїх думок, примати змогли змусити руку дотягнутися до цілі, і отримали за це нагороду (сік).