UA / RU
Підтримати ZN.ua

У Facebook та Instagam можуть з'явитися платні галочки верифікації

Раніше така функція з'явилася у Twitter.

Компанія Meta почала тестувати платну верифікацію у Facebook та Instagram. Її вартість становитиме 11,99 долара на місяць за веб-версію та 14,99 долара – за мобільну, повідомляє The Verge з посиланням на заяву глави компанії Марка Цукерберга.

За його словами, підписка Meta Verified дозволить користувачам отримати «синю галочку» верифікації, пріоритетну підтримку, покращить видимість на платформі тощо. Цього тижня функція з'явиться в Австралії та Новій Зеландії, а "незабаром" буде доступна і в інших країнах світу.

Читайте також: Meta може дозволити публікувати у Facebook та Instagram фото з жіночими сосками

«Цього тижня ми починаємо впроваджувати Meta Verified — послугу передплати, яка дозволяє вам підтвердити свій обліковий запис за допомогою посвідчення особи державного зразка, отримати синій значок, додатковий захист від облікових записів, що видають себе за вас, та прямий доступ до служби підтримки Ця нова функція призначена для підвищення достовірності та безпеки наших сервісів», - заявив Цукерберг.

Щоб зареєструватися в Meta Verified, необхідно відповідати мінімальним вимогам до активності, досягти 18-річного віку, а також надати посвідчення особи державного зразка, яке відповідає імені та фотографії, зазначеним у Facebook або Instagram.

Нововведення нагадує платну підписку, яка нещодавно була введена у Twitter. Але в Meta зазначають, що жодних змін до облікових записів, які були верифіковані раніше.

Користувачі, які оформили платну підписку, також отримають ексклюзивні стікери та 100 зірок, які можна використовувати як чайові для творців на Facebook.

Варто відзначити, що отримати Meta Verified не можуть компанії. Крім того, неможливо буде змінити своє ім'я, дату народження або фотографію без повторної верифікації.

Раніше стало відомо, що Meta має намір запустити в соцмережі Instagram «канали», за аналогією до тих, які вже зараз існують у месенджері Telegram. Приклад таких каналів вже показав засновник компанії Марк Цукерберг, поки їх тестують на обмеженій кількості блогерів.