Вчені запропонували нову версію того, для чого тиранозаври використовували верхні короткі лапи. Нову версію на зустрічі Геологічного товариства Америки озвучив дослідник з Гавайського університету Стівен Стенлі.
З одного боку, лапи дуже малі і малорухливі для того, щоб спиратися на них або повноцінно використовувати в бою. Разом з тим, вони були досить масивними з яскраво вираженими ділянками кріплення м'язів, що це свідчило про те, що ці лапи володіли великою силою.
На думку Стенлі, з урахуванням того, що кожна з передніх лап тиранозавра була настільки сильною і закінчувалася парою небезпечних 10-сантиметрових кігтів, вони могли виконувати "бойову" функцію, дозволяючи порізати противника, завдаючи йому вкрай серйозні рани. На це вказує і геометрія кігтів, конусоподібних і гострих, більше схожих на "ударні" кігті ведмедя, ніж на пазурі орла, призначені для захоплення.
Варто сказати, що далеко не всі фахівці прийняли нову гіпотезу. Томас Хольц з Мерілендського університету в Коледж-Парку помітив, що у дорослих тиранозаврів передні лапи навряд чи могли служити зброєю вже в силу того, що не діставали навіть до переднього краю його власних величезних щелеп. З іншого боку, у молодих рептилій ці кінцівки залишалися ще більш довгими щодо розмірів тіла, і цілком могли використовуватися в бою.
Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили рештки унікального арктичного динозавра, який отримав назву Ugrunaaluk kuukpikensis, що означає "стародавня тварина річки Колвілл". У довжину даний динозавр досягав близько 7,5 м. У часи Ugrunaaluk kuukpikensis Арктика була вкрита хвойними лісами, а середньорічна температура була +7 градусів за Цельсієм.