Як відзначають дослідники, полярні сяйва на Юпітері і Сатурні вивчені вченими досить добре, але про таке явище на Урані відомо досить мало. Полярні сяйва з'являються в результаті зіткнення заряджених часток з верхніми шарами атмосфери планети.
У 2011 році "Хаббл" стел першим телескопом, якому вдалося отримати знімки полярного сяйва на планеті. У 2012 і 2014 роках ученим знову вдалося отримати знімки незвичайного явища за допомогою приладу STIS, який був встановлений на телескопі.
Представлені зображення є комбінацією знімків планети, отриманих апаратом Voyager 2, і фотографій полярного сяйва і кілець Урану, зроблених за допомогою "Хаббла".
Раніше астрономи помітили, що невелика галактика, розташована в групі Скульптор, поступоворуйнується гравітаційним впливом гігантської галактики, розташованої по сусідству з нею. Виявлена галактика належить до типу карликових сфероїдальних галактик, але, на відміну від інших подібних галактик, вона має витягнуту форму, спрямовану в бік NGC 253. Така форма галактики може вказувати на те, що на неї діє гравітаційний вплив більшої галактики, який сильніше діє на ближній бік.