"Золоте" повернення Беленюка: збірна України виграла Гран-прі Франції з греко-римської боротьби

Українці посіли перше місце за очками та кількістю медалей.

Збірна України з 15 медалями стала найкращою командою на Гран-прі Франції з греко-римської боротьби.

Змагання проходили у французькій Ніцці.

Україну представляли 15 спортсменів, серед яких олімпійський чемпіон Жан Беленюк (до 87 кг).

Золоті медалі здобули Беленюк, Сергій Козуб (77 кг), Ярослав Фільчаков (82 кг) та Владлен Козлюк (97 кг).

Срібло виграли В'ячеслав Байрактар (55 кг), Віктор Петрик (60 кг), Олександр Грушин (63 кг), Андрій Кулик (72 кг), Володимир Яковлєв (77 к) та Дмитро Гардубей (82 кг).

Бронзові медалі в активі Корюна Саградяна (55 кг), Парвіза Насібова (67 кг), Сергія Омеліна (97 кг), Євгена Савета (97 кг) та Михайла Вишнівецького (130 кг).

Варто зазначити, що для Жана Беленюка це були перші міжнародні змагання після завоювання золотої медалі на Олімпіаді в Токіо.

Збірна України набрала 295 балів та посіла перше місце в очковому заліку, випередивши Францію на 110 пунктів.

Раніше повідомлялося про те, що українці виграли медалі на другому поспіль етапі Кубка світу з лижної акробатики.