"Жирона" з асистом українця Довбика вилетіла з Кубка Іспанії

Команда залишила турнір.

У середу, 24 січня, у рамках чвертьфінального матчу Кубка Іспанії "Жирона" програла "Мальорці".

Матч закінчився із рахунком 2:3. Український півзахисник Віктор Циганков вийшов у стартовому складі "Жирони", а український нападник каталонців Артем Довбик провів на полі другий тайм, відзначившись гольовою передачею на Савіо наприкінці зустрічі.

"Мальорка" – "Жирона" – 3:2

Голи: Ларін, 21, Пратс, 28, 35 (з пенальті) – Стуані, 68 (з пенальті), Савіо, 90+6.

"Мальорка" вперше за 15 років вийшла до півфіналу Кубка Короля, а для "Жирони" це найкращий результат у Кубку Іспанії за всю історію клубу.

Раніше повідомлялося, що Довбик став першим українським автором хет-трику в топ-чемпіонаті з 2009 року.