Збірна України з баскетболу 3х3 програла у чвертьфіналі чемпіонату світу

Українці не впоралися зі Словенією.

Збірна України з баскетболу 3х3 завершила виступ в чвертьфіналі на чемпіонаті світу на Філіппінах. На цій стадії Станіслав Тимофеєнко, Максим Закурдаєв, Дмитро Липовцев та Олександр Кольченко програли Словенії з рахунком 15:21.

Команди протистояли один одному на рівних, а все вирішилося на останніх хвилинах матчу. За рахунку 13:13 словенці відірвалися на три очки, цю перевагу скоротив Липовцев, але словенським баскетболістам знову вдалося відігратися. Вирішальними стали "чисті" штрафні у виконанні Словенії, після чого українці не змогли вже переломити хід поєдинку.

Відзначимо, що в груповому раунді Україна стала другою. Підопічні Олега Юшкіна виграли у Нігерії (22:11), Хорватії (22:11), Йорданії (21:14) і програли Латвії (18:21).

У минулому році українська збірна завоювала "бронзу" чемпіонату Європи з баскетболу 3х3.