УЄФА назвав номінантів на звання найкращого футболіста минулого сезону Ліги чемпіонів

Претендентів всього троє.

Сьогодні, 15 серпня, УЄФА на своєму офіційному сайті оголосив список номінантів на нагороду найкращому футболісту Ліги чемпіонів сезону-2018/19.

В трійку претендентів на приз увійшли нідерландський захисник "Ліверпуля" Вірджил ван Дейк, аргентинський нападник "Барселони" Ліонель Мессі і португальський форвард "Ювентуса" Кріштіану Роналду.

Володар премії стане відомий на церемонії УЄФА, яка відбудеться в Монако 29 серпня.

Ван Дейк в минулому сезоні став з "Ліверпулем" срібним призером англійської Прем'єр-ліги, виграв Лігу чемпіонів, а вчора, 14 серпня, став володарем Суперкубка УЄФА.

Мессі з "Барселоною" став чемпіоном Іспанії і дістався до півфіналу Ліги чемпіонів, а Роналду з "Ювентусом" виграв чемпіонат Італії, але вибув з головного єврокубкового турніру на стадії 1/4 фіналу.

Відзначимо, що Мессі за підсумками минулого сезону став найкращим бомбардиром Ліги чемпіонів з 12 голами.

Раніше повідомлялося про те, що УЄФА представив оновлений проект Ліги чемпіонів.