Українка Беломоіна виграла Кубок світу з маунтінбайку

Велогонщиця з Луцька стала кращою в поточному сезоні.

Українська велогонщица Яна Беломоіна достроково завоювала Кубок світу з маунтінбайку.

24-річна спортсменка на етапі в Канаді здобула свою третю перемогу в сезоні і перед останнім етапом заробила вже 1050 очок в загальному заліку. У найближчої переслідувачки Лінди Індерганд всього 655 балів. Таким чином, українка здобула дострокову перемогу за підсумками сезону.

"Це безумство, я не знаю, що сказати з приводу цього Кубка світу. Це магічний сезон для мене, який дає мені мотивацію для завоювання наступних чемпіонатів світу", - прокоментувала свій успіх велогонщиця.

Варто відзначити, що українка раніше також перемагала на Gold Trophy в Штрасберзі і на перегонах вищої категорії в австрійському Обертрауні.

У липні Беломоіна виграла чемпіонат Європи з маунтінбайку, який проходив в Італії.