Українець Радівілов виграв друге "золото" на етапі Кубка світу з гімнастики в Катарі

Гімнаст оформив другу перемогу на турнірі.

Український гімнаст Ігор Радівілов став дворазовим переможцем етапу Кубка світу в Катарі (Доха).

Радівілов в опорному стрибку набрав 14.599 очок, друге місце зайняв китаєць Цюй (14.566), третє – турок Ферхат Арікан (14.533). Раніше українець виграв "золото" у спортивній гімнастиці.

У вправах на кільцях Радівілов без серйозних помилок виконав програму підвищеної складності. Українець на 0,266 бала випередив представника Туреччини Ібрагіма Чолака, а третім став китаєць Цзоу Цзин Юань.

Зазначимо, що Радівілов є бронзовим призером Олімпіади-2014 в опорному стрибку, ставав срібним призером Європейських ігор, а також вигравав "срібло" на чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу.

Раніше повідомлялося про те, що Росія пропонувала українському гимнасту Верняеву змінити громадянство.