Українці на Олімпіаді в Токіо: розклад і результати дня 27 липня

Українські атлети продовжують боротьбу за медалі.

У вівторок, 27 липня, відбулися чергові медальні змагання на Олімпіаді в Токіо.

Всього в рамках дня було розіграно 22 комплекти медалей - українці виступили у трьох видах спорту.

Розклад медальних змагань за участю українців:

Триатлон. Жінки

Українка Юлія Єлістратова відсторонена через позитивну допінг-пробу.

Кульова стрільба. Змішані команди, пістолет, 10 метрів.

Українська пара Олена Костевич і Олег Омельчук стали бронзовими призерами, перегравши в протистоянні за третє місце дует з Сербії.

Медалі:

1. Китай (Цзян Жансінь / Пан Вей).

2. Росія (Віталіна Бацарашкіна / Артем Черноусов).

3. Україна (Олена Костевич / Олег Омельчук).

Гребля на байдарках і каное. К-1 слалом, жінки. Вікторія Ус

Вікторія Ус посіла восьме місце у фіналі турніру, показавши час 111,85 і відставши від лідера на 6,35 с.

Медалі:

1. Рікарда Функ (Німеччина) - 105,50.

2. Маялен Чуррі (Іспанія) - 106,63.

3. Джессіка Фокс (Австралія) - 106,73.

Велоспорт. Маунтінбайк, жінки.

Яна Беломоіна не зуміла зачепитися за медалі, фінішувавши в фіналі лише на восьмому місці.

Медалі:

1. Йоланда Нефф (Швейцарія)

2. Сіна Фрей (Швейцарія)

3. Лінда Індерганд (Швейцарія)

У тригодинному матчі 1/8 фіналу найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла Марію Саккарі з Греції і тепер зіграє в чвертьфіналі Токіо.

Анна Лисенко вийшла в 1/4 фіналу жіночого турніру з боксу в категорії до 69 кг, перемігши Умаіму Белахбіб з Марокко. Відзначимо, що вперше в історії українська боксерка здобула перемогу на Олімпіаді.

У фінал вільним стилем на дистанції 800 метрів пробилися українські плавці Михайло Романчук та Сергій Фролов, а Михайло зробив це з олімпійським рекордом.
 Нагадаємо, що в активі збірної України дві бронзові нагороди Олімпіади-2020, які в дзюдо, фехтуванні та стрільбі завоювали Дар'я Білодід, Ігор Рейзлін та дует Костевич/Омельчук відповідно.

Раніше повідомлялося про те, що український міністр відпрацював суддею на фіналі Олімпіади між російськими фехтувальницями.