Українці Довбик та Циганков допомогли "Жироні" перемогти у черговому матчі чемпіонату Іспанії

Команда українців здобула мінімальну перемогу.

У неділю, 28 січня, у Віго відбувся поєдинок 22-го туру іспанської Ла Ліги, в якому "Сельта" приймала "Жирону".

Українські футболісти каталонців Артем Довбик та Віктор Циганков вийшли на поле з перших хвилин. Українці результативними діями відзначитися не зуміли, а "Жирона" здобула мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Циганков провів на полі 83 хвилини, а Довбик зіграв повний матч. Єдиний і переможний гол у матчі був забитий у середині першого тайму – відзначився Порту.

Для Артема цей поєдинок став 24-м за клуб цього сезону у всіх турнірах. Нападник забив у них 14 голів та віддав вісім результативних передач.

Циганков зіграв свій 21-й матч у сезоні за "Жирону". Український вінгер у попередніх зустрічах забив чотири голи і віддав троє асистів.

Після цього матчу "Жирона" набрала 55 очок і повернулася на перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги. "Жирона" випереджає "Реал" на одне очко, проте мадридці мають гру в запасі. "Сельта" займає 16 позицію.

Раніше повідомлялося, що "Жирона" з асистом українця Довбика вилетіла з Кубка Іспанії.