Український гімнаст Ковтун виграв два золота чемпіонату Європи за день

Українець яскраво виступив на континентальному турнірі.

Ілля Ковтун

Ілля Ковтун

Українець Ілля Ковтун виборов дві золоті медалі за день виступів на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики в Ріміні (Італія).

Ілля почав свої виступи у вправах на паралельних брусах. Йому вдалося набрати 15,633 бала та посісти перше місце з впевненим відривом від переслідувачів. Для Ковтуна це було друге золото ЧЄ у кар'єрі – минулого року він також переміг у цій дисципліні.

1. Ілля Ковтун (Україна) – 15,633 бала

2. Маріос Георгіу (Кіпр) – 14,866

3. Ное Зейферт (Швейцарія) – 14,833

Далі український гімнаст змагався у вправах на перекладині та отримав від суддів 14,600 бала. Цього вистачило для перемоги та звання триразового чемпіона Європи. Торік на Євро 20-річний спортсмен ставав бронзовим призером у цьому виді.

1. Ілля Ковтун (Україна) – 14,600 бала

2. Роберт Творогал (Литва) – 14,566

3. Маріос Георгіу (Кіпр) - 14,833

Також сьогодні бронзову медаль в опорному стрибку виборов українець Назар Чепурний.

Загалом збірна України виграла на італійському ЧЄ вже п'ять медалей: два золота, два срібла (одне – серед юніорів) та одну бронзу.

Раніше повідомлялося про те, що олімпійський чемпіон Верняєв став призером чемпіонату Європи вперше з 2017 року.