Український футболіст став героєм матчу у Польщі

Українець допоміг своїй команді виграти у матчі національного кубка.

Український півзахисник "Ракува" Владислав Кочергін відзначився забитим голом та результативною передачею у матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти ЛКС "Лодзь".

Основний час кубкової зустрічі завершився внічию (0:0), а у додатковий час команда українця перемогла з рахунком 2:0.

На початку другого екстра-тайму Кочергін вивів "Ракув" уперед. На 117-й хвилині українець отримав жовту картку, а через три хвилини асистував Бене Ледерману.

Цього сезону Кочергін зіграв у 24 матчах за "Ракув" у всіх турнірах. В активі українця 6 голів та 3 результативні передачі.

27-річний Кочергін раніше виступав за "Дніпро" та луганську "Зорю", а навесні минулого року залишив чемпіонат України та переїхав до Польщі. Вінгер в активі має один матч за збірну України.

Раніше повідомлялося про те, що Кочергін гольовим пасом допоміг команді врятувати нічию в єврокубковому матчі.