Український футболіст гольовим пасом допоміг команді врятувати нічию в єврокубковому матчі

Владислав Кочергін став одним із героїв поєдинку.

Український футболіст польського "Ракува" Владислав Кочергін відзначився гольовою передачею у матчі групового етапу Ліги Європи.

Чемпіон Польщі приймав на своєму полі португальський "Спортінг".

Лісабонці вважалися фаворитами поєдинку, але з восьмої хвилини після вилучення грали у меншості. Тим не менш, гості на 14-й хвилині забили гол – Себастьян Коатес завдав результативного удару головою.

Кочергін вийшов у стартовому складі та став автором гольової передачі на 79-й хвилині. Українець отримав пас у штрафному майданчику суперника, після чого відправив м'яч на дальню стійку, звідки завдав удару Фабіан П'ясецький – 1:1.

Для "Ракува" це був дебютний гол у нинішньому сезоні Ліги Європи та перше очко у групі D.

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Владислав Кочергін провів у нинішньому сезоні 21 матч, забив 5 голів і віддав 2 асисти у всіх турнірах. Українець раніше виступав за "Дніпро" та луганську "Зорю", а навесні минулого року залишив чемпіонат України та переїхав до Польщі. Вінгер має в активі один матч за збірну України.

Раніше повідомлялося про те, що відомий український нападник забив гол та допоміг команді виграти чемпіонат Казахстану.