Українські фехтувальниці виграли історичну медаль на Кубку світу

Українки стали третіми на рапірах.

Жіноча збірна України з фехтування виборола бронзову медаль на Кубку світу з фехтування у Гонконгу.

Українки виступали у фехтуванні на рапірах у командній першості та здобули першу в історії країни бронзову медаль.

Історичну нагороду Україні принесли Аліна Полозюк, Ольга Сопіт, Катерина Буденко та Дарія Миронюк. Дівчата дійшли до півфіналу, де програли лідеру світового рейтингу Італії (32:45), після чого у бронзовому поєдинку перемогли Республіку Корею – 34:31.

До цієї нагороди найкращим результатом українських рапіристок на етапах Кубка світу було шосте місце, яке збірна посіла у Єгипті у лютому.

Раніше повідомлялося про те, що українські фехтувальниці здобули дві медалі Кубка світу і гарантували собі олімпійську ліцензію.