Українська легкоатлетка Магучіх втретє поспіль виграла Діамантову лігу

Українка знову перемогла у престижному змаганні.

У п'ятницю, 13 вересня, у бельгійському Брюсселі відбувся фінал Діамантової ліги у жіночих стрибках у висоту.

Зіркова українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото з результатом 1,97 м. Ярославі вдалося взяти цю висоту з першої спроби та випередити свою головну конкурентку австралійку Ніколу Оліслагерс, яка взяла 1.97 з другого разу.

Зазначимо, що ще одна Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою з результатом 1,92 м.

Магучіх набрала 40 очок у загальному заліку, вигравши всі п'ять етапів Ліги та на вісім очок випередила Оліслагерс. Третьою за підсумками сезону стала Ірина Геращенко (31 бал).

Нагадаємо, 22-річна Магучіх виграла золото Парижа-2024 у стрибках у висоту.

Також Ярослава є бронзовою призеркою Олімпіади в Токіо, чемпіонкою світу у приміщенні та на відкритому повітрі та чемпіонкою Європи.

Діамантову лігу Магучіх виграє третій рік поспіль. Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань із легкої атлетики.

Раніше повідомлялося про те, що Магучіх встановила історичний український рекорд на Олімпіадах.