Українець Прима став чемпіоном Європи з біатлону

Українському біатлоністу не було рівних в гонці переслідування.

30 січня в польському Душники-Здруй відбулася чоловіча гонка переслідування в рамках чемпіонату Європи з біатлону.

Перемогу в гонці здобув 33-річний український біатлоніст Артем Прима, який вперше в кар'єрі виграв золото чемпіонату Європи в гонці переслідування.

Українець з трьома штрафними колами майже на сім секунд випередив чеха Крчмаржа, а бронза дісталася Бугетвейту з Норвегії.

У 2011 году Прим вже ставав чемпіоном Європи, коли переміг в Італії в індивідуальній гонці.

Відзначимо, що чемпіонат Європи є не найпрестижнішим змаганням в біатлонному сезоні, а багато збірних відправляють на турнір резервні склади.

Раніше повідомлялося про те, що українка Меркушина завоювала срібло чемпіонату Європи з біатлону.