Українець Петряк забив гол за "Фехервар" у переможному матчі чемпіонату Угорщини

Півзахисник допоміг своїй команді здолати "Гонвед".

Український футболіст "Фехервара" Іван Петряк забив гол в матчі дев'ятого туру чемпіонату Угорщини.

Команда українця зустрічалася з "Гонведом". Петряк вийшов у стартовому складі, а на 54-й хвилині подвоїв перевагу "Фехервара", а суперник пізніше відповів одним результативним ударом - 2:1.

Також весь матч за "Фехервар" на полі провів футболіст збірної України Євген Макаренко - на 83-й хвилині він отримав жовту картку.

27-річний Іван Петряк виступає за "Фехервар" з 2019 року. У поточному сезоні на його рахунку дев'ять матчів і два голи.

Раніше повідомлялося про те, що українець Коваленко став героєм матчу чемпіонату Італії.