Українець Малиновський відзначився голом за "Аталанту" в третьому матчі поспіль

Також півзахисник віддав результативну передачу.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом і результативним пасом в матчі 33-го туру Серії А з "Болоньєю" (5:0).

Українець відзначився голом ударом в нижній кут воріт на 22-й хвилині і відкрив рахунок в матчі. На 59-й хвилині Малиновський асистував Дувану Сапаті.

За версією порталу SofaScore Руслан Малиновський став найкращим гравцем матчу, отримавши оцінку 9,2 бала.

Відео голу

Відео результативного пасу

Малиновський відзначився голом у третьому матчі поспіль у чемпіонаті Італії. Всього в нинішньому сезоні на його рахунку 7 голів і 9 асистів у 37 матчах.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновського визнано найкращим гравцем топ-5 ліг Європи за місяць.