Українець Малиновський віддав гольову передачу за "Аталанту" в Серії А

Український футболіст знову допоміг своїй команді перемогти.

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський віддав гольову передачу в матчі проти "Сампдорії" (2:0) в 31-му турі італійської Серії А.

Малиновський вийшов на поле на 69-й хвилині, а через вже 6 хвилин він асистував Рафаелю Толої, який відкрив рахунок.

Відзначимо, що українець у другій зустрічі за "Аталанту" поспіль відзначається результативною дією. У минулому матчі 27-річний футболіст заробив пенальті, яке принесло перемогу над "Кальярі" (1:0).

Нагадаємо, Малиновський перейшов в "Аталанту" влітку минулого року з бельгійського "Генка". У нинішньому сезоні футболіст забив 6 голів і зробив 4 ассисти в 36 матчах за свій новий клуб.

Раніше повідомлялося про те, що Малиновський увійшов до збірної туру італійської Серії А.