Україна вперше в історії виграла медальний залік зимової Дефлімпіади

Українці вибороли 19 медалей.

Збірна України стала найкращою командою на ювілейній XX зимовій Дефлімпіаді, яка проходила з 2 по 12 березня у Туреччині.

Про це повідомив Національний комітет з спорту інвалідів України.

Загалом боротьбу за нагороди вели 598 спортсменів з 36 країн світу. Збірну України представляли 36 спортсменів, які виступили у п'яти видах спорту.

У підсумку українцям вдалося завоювати 19 медалей – 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові. Уперше в історії Україна виграла медальний залік зимової Дефлімпіади. Також це найкращий результат команди за кількістю золотих нагород та загальною сумою медалей.

Варто зазначити, що на Ігри були допущені в нейтральному статусі спортсмени з Росії та Білорусі, але вони відмовилися виконувати критерії відбору та пропустили змагання.

Дефлімпійські ігри – головні спортивні змагання для людей з порушеннями слуху.

Раніше повідомлялося про те, що збірна України з парабіатлону виграла медальний залік чемпіонату світу-2024.