Україна програла Іспанії в матчі за бронзу футзального Євро-2022

Українці стали четвертою командою турніру.

В Амстердамі відбувся матч за третє місце чемпіонату Європи-2022 з футзалу, в якому зустрічалися збірні України та Іспанії.

Українці пропустили першими від Мельядо, після чого Чернявський зрівняв рахунок, але ще до кінця першого тайму Солано знову вивів іспанців уперед.

Після перерви українці ризикували та найчастіше грали без воротаря з п'ятим польовим футзалістом, але реалізувати свої моменти не змогли. При цьому Іспанія забила два голи за дві хвилини зусиллями Ортіса та Адольфо, встановивши остаточний рахунок - 4:1.

Іспанія - Україна - 4:1

Голи: Мельядо, 10, Солано, 18, Ортіс, 31, Адольфо, 32 - Чернявський, 17

Нагадаємо, збірна України вперше за 17 років пробилася до півфіналу Євро, здолавши у чвертьфіналі Казахстан із рахунком 5:3. У поєдинку за путівку до фіналу команда Олександра Косенка програла Росії з рахунком 2:3. Іспанці у своєму півфіналі поступилися Португалії - 2:3.

У фіналі збірна Португалії здобула вольову перемогу над Росією з рахунком 4:2, поступаючись під час гри 0:2.

Раніше повідомлялося про те, що українські вболівальники співали пісню про Путіна на матчі Євро-2022 з Росією.