Стартував новий сезон Кубка світу з біатлону

Біатлоністи провели перший офіційний старт.

У суботу, 28 листопада, в фінському Контіолахті чоловічими і жіночими індивідуальними гонками стартував перший етап Кубка світу з біатлону.

Перемогу у чоловіків сенсаційно здобув норвежець Стурла Холм Легрейд, друге місце зайняв його співвітчизник Йоханнес Бє, а третя позиція у німця Лессера.

Відзначимо, що українці невдало провели індивідуальну гонку, не потрапивши навіть в топ-20.

У жінок перемогла італійка Доротея Вірер, яка випередила Денісс Херманн з Німеччини і Йоханну Скоттхайм зі Швеції. Найкращою з українок стала Юлія Джима, яка посіла 10 місце.

Нагадаємо, що новий біатлонний сезон буде складатися з десяти етапів, а чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці.

У цьому сезоні не відбудуться спочатку заплановані етапи в Естерсунді, Ансі, Рупольдінгу і Пекіні. Замість них пройдуть здвоєні етапи в Контіолахті, Хохфільцені, Оберхофі і Нове-Мєсто. Останній етап відбудеться в Холменколлені з 16 по 21 березня.

Раніше повідомлялося про те, що збірна України з біатлону може пропустити деякі етапи Кубка світу через коронавірус.