"Шахтар" розгромив "Карпати" з хет-триком Бондаренка в УПЛ

"Гірники" здобули три очки у Львові.

У шостому турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" зустрічався із львівськими "Карпатами".

Поєдинок у Львові завершився розгромною перемогою "гірників" із рахунком 5:2.

Донеччани вирішили результат зустрічі ще у першому таймі. Голами відзначилися Зубков, Бондаренко, який оформив дубль, та Сікан. У львів'ян один забитий м'яч на свій рахунок записав Підліпенець – 4:1.

Після перерви Бондаренко забив свій третій гол та оформив хет-трик. "Карпати" на 83-й хвилині зусиллями Чачуа скоротили відставання, але уникнути розгрому не змогли.

"Шахтар" – "Карпати" – 5:2

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 – Підлепенець, 25, Чачуа, 83

"Шахтар": Різник, Вінісіус, Бондар, Франьїч, Педріньйо Азеведо, Бондаренко, Криськів (Степаненко, 56), Судаков (Марлон, 80), Зубков (Педріньйо да Сілва, 57), Сікан (Траоре, 66), Кевін (Егіналду, 66)

"Карпати": Кемкін, Мірошніченко, Бабогло, Адамюк, Саків, Чачуа (Клименко, 88), Альварес, Бруніньйо (Шах, 46), Підлепенець (Стеніо, 46), Устименко (Ігор, 57), Костенко (Тлумак, 75)

Попередження: Криськів, Педріньйо Азеведо, Кевін – Мірошніченко

Відеоогляд матчу

"Шахтар" здобув свою третю перемогу при двох поразках та з 9 очками посідає шосте місце у турнірній таблиці УПЛ. У "Карпат" залишилося 5 очок та 12-те місце.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" впевнено розібралося із "Зорею" в УПЛ.