"Шахтар" крупно поступився "Ромі" в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

"Гірники" не змогли реалізувати свої шанси і кілька разів провалилися в захисті.

11 березня на Олімпійському стадіоні в Римі місцева "Рома" приймала донецький "Шахтар" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

Римляни повели в рахунку на 23-й хвилині, коли Педро вивів Пеллегріні сам на сам, а останній переграв Трубіна. У "Шахтаря" міг забивати Мораєс, який в дотик замкнув пас з флангу, але не зумів пробити воротаря.

Свої моменти донеччани довести до взяття воріт так і не змогли, а ось "Рома" забила ще двічі. На 73-й хвилині Ель-Шаараві пройшов двох захисників і перекинув Трубіна, а через кілька хвилин вже Манчіні ударом головою замкнув зкидку від партнера після розіграшу кутового - 3:0.

"Рома" - "Шахтар" - 3:0
Голи: Пеллегріні, 23, Ель-Шаараві, 73, Манчіні, 77

"Рома": Лопес, Манчіні, Кумбулла, Крістанте, Карсдорп, Вільяр, Діавара (Ібаньєс, 79), Спінаццола (Б. Перес, 79), Пеллегріні (К. Перес, 78), Педро (Ель Шаараві, 62), Мхітарян (Майораль, 34)

"Шахтар": Трубін, Додо, Вітао, Матвієнко, Ісмаїлі, Майкон, Тете (Коноплянка, 86), Марлос (Маркос Антоніо, 86), Алан Патрік (Судаков, 79), Тайсон (Соломон, 79), Мораєс (Дентіньо, 76)

Попередження: Кумбулла, Манчіні - Алан Патрік, Майкон, Тайсон

Матч-відповідь команди проведуть в Україні 18 березня.

Огляд матчу

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" в 1/8 фіналу Ліги Європи поступилося "Вільярреалу".