"Шахтар" не зумів втілити перевагу у голи у матчі з "Байєром"

Підопічні Мірчі Луческу розписали мирову безгольову нічию з німецькою командою і залишилися на третьому місці групи А.

Донецький "Шахтар" зіграв внічию 0:0 з леверкузенським "Байєром" на "Донбас-Арені" в рамках 4-го туру групового турніру Ліги Чемпіонів.

Протягом всього поєдинку команда Мірчі Луческу диктувала свою гру, проте гості вміло побудували гру в обороні і зуміли зберегти свої ворота недоторканними.

В іншому матчі групи А такий же результат був зафіксований у протистоянні "Реал Сосьєдада" і "Манчестер Юнайтед".

Таким чином, як і раніше "Шахтар" йде на третьому місці у своєму квартеті, другі - леверкузенці, перший - МЮ. Іспанський "Сосьєдад" замикає турнирую таблицю.

З перших хвилин гри стало зрозуміло, що гості будуть діяти не так активно, як у попередній зустрічі з "гірниками" - Самі Хююпія обрав захисну модель з акцентом на контратаки. Для "Шахтаря" це був шанс зіграти у свій атакуючий футбол. Однак для цього підопічним Мірчі Луческау варто було б для початку розібратися з опонентом на підступах до штрафного.

Нагнітати обстановку "оранжево-чорні" почали ще на початку першого тайму. Аргентинець Факундо Феррейра міг
забивати вже на 8-й хвилині, але голкіпер "Байєра" Бернд Лено відвів загрозу. Ближче до середини 45-хвилинки німці налагодили контроль над м'ячем, тому господарям було вже не так легко йти в атаку. До перерви, втім, ще кілька можливостей створили "гірники", але - марно.

Другий тайм почався з обміном небезпечними моментами: у "Шахтаря" міг забивати Даріо Срна і Феррейра, у "Байєра" - Гонсало Кастро і Сідні Сем. Поступово "аптекарі" придивилися до гри донеччан і легко справлялися з атакуючими діями опонента. Найбільш реальний шанс вирвати перемогу втратив Луїс Адріану, який вже в доданий час вистрілив головою прямо в руки голкіперу.

Шахтар - Байєр - 0:0

"Шахтар" (Донецьк): П'ятов, Шевчук, Кучер, Ракицький, Срна, Гюбшман, Фернанду, Бернард (Ілсінью, 64), Дуглас (Тайсон, 78), Алекс, Феррейра (Луїс Адріану, 78).

"Байєр" (Леверкузен): Лено, Беніш, Спахіч, Емер Топрак, Донаті, Кастро (Джан, 69), Рольфес, Бендер, Сем (Круз, 90+3), Сон Хин Мін (Хегелер, 77), Кісслінг.

Покарання: Бендер, 46. Беніш, 61. Феррейра, 71. Алекс, 73. Джан, 75 (попередження).

Судді: Коллам, Крайанс, Конкуер (Шотландія).

5 листопада. Донецьк. "Донбас Арена". 50 115 глядачів.

І НПМ
1 Манчестер Ю 3 2 1 0 6:3 7
2 Байєр
3 2 0 1 8:5 6
3 Шахтар 3 1 1 1 3:5 4
4 Реал Сосьєдад 3 0 0 3 1:5 0

Наступний матч "Шахтар" проведе 27 листопада - на "Донбас Арені" українці будуть приймати "Реал Сосьєдад". !zn

Ахметов запропонував господарям клубів Прем'єр-ліги "скинутися" на збанкрутілий "Арсенал"

Дідьє Дрогба переміг у премії Golden Foot, вставши в один ряд з Андрієм Шевченком