"Шахтар" не дозволив "Севастополю" створити сенсацію, "Волинь" обіграла "Таврію"

Донецька команда зустріла опір з боку новачка Прем'єр-ліги, проте все ж довело справу до заслуженої перемоги.

Третій ігровий день другого туру чемпіонату Прем'єр-ліги України приніс впевнену перемогу "Шахтарю" у Севастополі - донеччани зуміли уникнути нічиєї в кінцівці поєдинку. Також перший успіх в сезоні відсвяткувала "Волинь": лучани обіграли "Таврію" 1:0. "Чорноморець" не втримав переможний рахунок у матчі з "Ворсклою" - полтавчани врятувалися на другій доданій хвилині - 1:1.

Таким чином, єдиною командою, яка у групі лідерів не пропустила жодного гола, на сьогоднішній день залишається "Дніпро". Втім, "Зоря", яка показала поки стовідсотковий результат, також обійшлася без пропущених м'ячів, проте завтра луганчанам доведеться зустрітися із запорізьким "Металургом".

У Луцьку нецікавий і одноманітний футбол, показаний командами на початку першого тайму, врятував гол-шедевр у виконанні румунського легіонера Еріка Бікфалві. Нападник ножицями замкнув передачу головою від бразильці Шумахера. Браво! Красиво виконаний епізод надихнув футболістів на кілька небезпечних атак, але на перерву команди пішли за мінімальної переваги господарів.

У другому таймі "Таврія" кілька разів могла вдало зіграти на контратаках, але кримчанам не вистачало розсудливості на завершальній стадії. А "Волинь" зі свого боку правильно оборонялася і не дала супернику шансу на хоча б нічию. Слідом за "Динамо" лучани здобули першу перемогу в чемпіонаті.

"Волинь" - "Таврія" - 1:0 (1:0)

Гол: Бікфалві, 43.

"Волинь" (Луцьк): Неділько, Леандру (Козьбан, 63), Сімінін, Шиков, Масло, Шершун, Гошкодеря (Задерецький, 71), Немчанінов, Бікфалві, Кінаш, Шумахер (Карасюк, 82).

"Таврія" (Сімферополь): Дамір, Буссаїді, Даценко, Путраш, Любічіч, Павленко (Причиненко, 58), Гомес, Назаренко, Габовда, Фещук (Коробка, 70), Шиндер (Калініченко, 76).

Покарання: Шиков, 17. Гомес, 35. Шершун, 52. Причиненко, 59. Масло, 62. Любічіч, 90 (попередження). Суддя: Білокур (Донецька обл.).

21 липня. Луцьк. Стадіон "Авангард".

Севастопольці отримали можливість спростувати слова президента "Динамо" Ігоря Суркіса про те, що, мовляв, ця команда не викладається на всі сто проти "Шахтаря". Але не простими словесними висловлюваннями, а діями на футбольному полі. І треба сказати, новачок Прем'єр-ліги був близький до цього. Кримчани з добре організованою головним тренером Олегом Кононовим грою попсували нерви чинному чемпіону.

Щоправда спочатку донеччани начебто забили і відчули, що все знаходиться під їхнім контролем. Однак у другому таймі "Севастополь" помітно пожвавився, спробувавши зіграти на зустрічних курсах. На 60-й хвилині Денис Кожанов точно вистрілив і застав зненацька Антона Каніболоцького - 1:1. Гол надихнув господарів і вони на кілька хвилин відправили суперника в нокдаун.

Та донеччани швидко вийшли з цього стану: одна з масових атак на 78-й хвилині завершилася точним ударом Луїса Адріану, який забив свій 50-й м'яч у чемпіонатах України, а через десять хвилин намагання севастопольців зрівняти рахунок були перекреслені Велінгтоном Немом - 1:3.

"Севастополь" - "Шахтар" - 1:3 (0:1)

Голи: Фред, 24 (0:1). Кожанов, 60 (1:1). Луїс Адріану, 78 (1:2). Веллінгтон, 89 (1:3).

"Севастополь": Литовка, Симоненко, Чижов, Неплях, Міколюнас, М. Левандовскі (Віценець, 66), Ярошенко, Кожанов (Караваєв, 68), Фарлей (Крамар, 75), Ковпак, С. Кузнєцов.

"Шахтар" (Донецьк): Каніболоцький, Срна, Кучер, Ракицький, В. Шевчук (Соболь, 68), Хюбшман, Алекс, Дуглас Коста (Гречишкін, 80), Тайсон, Фред (Веллінгтон, 61), Луїс Адріану.

Покарання: Фарлей, 39. Крамар, 81. Симоненко, 87. Срна, 90. Ракицький, 90. Віценець, 90 (попередження).

Суддя: Абдула (Харків).

21 липня. Севастополь. СК "Севастополь".

В Одесі "Чорноморцю" пощастило на початку поєдинку, але не явно не пощастило в його кінцівці: хрестовина і поперечина врятувала одеситів від двох голів, а вже на доданому арбітром часі полтавчани зрівняли рахунок, позбавивши господарів першої перемоги в чемпіонаті.

До слова, "Ворскла" вийшла на 4-те місце в турнірній таблиці, випередивши "Динамо".

"Чорноморець" - "Ворскла" - 1:0 (1:0)

Гол: Рієра, 13 (1:0). Сапай, 90 +2 (1:1).

"Чорноморець": Безотосний, Кутас, Бергер, Фонтанелла, Сантана (Бобко, 83), К. Ковальчук, Гай, Рієра, Антонов (Валєєв, 73), Джеджу, Самодін (Бакай, 67).

"Ворскла": Непогодов, Сапай, Даллку, Чеснаков, Пердута, Маркоскі, Дедечко, Янузі, Васілаке (Будник, 77), Ребенок (Силюк, 90 +3), Громов (Кривошеєнко, 84).

16 Арсенал 2 0 0 2 1:5 0

Відзначимо, що другий тур завершить зустріч "Зорі" і запорізького "Металурга" в Луганську - вона розпочнеться 22 липня о 19:00. !zn