"Рома" виграла перший в історії розіграш Ліги конференцій

У фіналі римляни здолали "Феєнорд".

В албанській Тирані відбувся фінальний матч дебютного розіграшу нового єврокубку - Ліги конференцій. У ньому зустрічалися італійська "Рома" та нідерландський "Фейєноорд".

Римляни здобули перемогу з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на свій рахунок записав Ніколо Дзаньоло на 32-й хвилині.

У другому таймі "Феєнорд" діяв гостріше за суперника, але "Ромі" вдалося утримати переможний рахунок.

"Рома" - "Феєнорд" - 1:0

Гол: Дзаньоло, 32

"Рома": Патрісіу, Манчіні, Смоллінг, Ібаньєс, Карсдорп (Вінья, 89), Мхітарян (Олівейра, 17), Крістанте, Залевськи (Спінаццолла, 66), Дзаньоло (Верета, 67), Пеллегріні, Абрахам (Шомуродов, 89)

"Фейєнорд": Бейлов, Гертрейда, Траунер (Педерсен, 74), Сенезі, Маласіа (Джаханбакш, 89), Еуснес, Кекчу (Волемарк, 88), Нельсон (Лінссен, 74), Тілль (Тоорнстра, 59), Сіністерра, Дессерс

Попередження: Пеллегріні, Залевські, Патрісіу, Спінаццола - Траунер

Наставник римлян Жозе Моурінью став першим в історії тренером, який вигравав Лігу чемпіонів, Кубок УЄФА, Лігу Європи та Лігу конференцій. Для "Роми" це перший трофей з 2008 року та другий на міжнародному рівні після Кубка ярмарків 1961 року.

Італійська команда у статусі переможця отримала путівку до розіграшу Ліги Європи наступного сезону.

Раніше повідомлялося про те, що фанати влаштували масові заворушення та поранили поліцейського перед фіналом Ліги конференцій у Тирані.