Посол Швеції привітав Україну з виходом до чвертьфіналу Євро-2020

Українці вибили з турніру шведську команду.

Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг привітав збірну України з футболу з перемогою над Швецією в 1/8 фіналу Євро-2020.

Перед матчем дипломат написав, що переможе хтось із жовто-синіх, а після поєдинку на його сторінці в Twitter з'явився напис "Слава України, героям слава!".

Нагадаємо, збірна України в матчі 1/8 фіналу Євро-2020 в овертаймі переграла команду Швеції (2:1) і вийшла в чвертьфінал турніру. Голами у складі України відзначилися Зінченко і Довбик. В 1/4 фіналу підопічні Шевченка зіграють проти Англії.

Раніше повідомлялося про те, що гол українця Довбика шведам став самим пізнім переможним м'ячем в історії Євро.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .