UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Не було діалогу": Караваєв пояснив, чому наважився на перехід із "Динамо" в "Шахтар"

Футболіст зазначив, що тренерський штаб із ним практично не контактував.

Олександр Караваєв

Олександр Караваєв

Український футболіст Олександр Караваєв пояснив, чому прийняв пропозицію донецького "Шахтаря" після семи років виступів за київське "Динамо" і змінив команду в статусі вільного агента.

Новачка "гірників" цитує Tribuna.com.

Читайте також: Гол футболіста "Шахтаря" визнано найкращим за підсумками сезону в Лізі конференцій

"Коли ми поїхали на збори, а згодом почався чемпіонат, то я побачив, що я вже третій на своїй позиції. І для себе зробив висновок, що тренерський штаб на мене не розраховує. Це було видно, адже я не зіграв у перших 5 чи 6 матчах чемпіонату. Тільки одного разу з "Поліссям", і то вимушено зліва в захисті.

Я виконую свою роботу кожного дня — виходжу на кожне тренування, готуюсь до кожної гри і просто чекаю свого шансу. Але для мене, як для досвідченого футболіста, показником стало те, що не було спілкування та не було якихось цілей від мене, як гравця, що я можу дати для команди", — сказав Караваєв.

Читайте також: "Динамо" представило нову ігрову форму на наступний сезон

За словами гравця, "Динамо" було готове запропонувати йому контракт на один рік, але сам Караваєв не бачив у цьому сенсу.

"Я почав грати вже в травні у важливих матчах, коли стались певні події з гравцями, які також грають на моїй позиції. А з головним тренером в мене не було жодної розмови аж до травня. Не знаю, чому так.

Коли почали виходити новини про "Шахтар", то почалися розмови, і я сказав, що ухвалив рішення і не буду продовжувати контракт з "Динамо". Тоді зі мною вже почав розмовляти головний тренер, але я йому повідомив, що ухвалив таке рішення, тому що зі мною не було діалогу — я не грав і зрозумів, що я не потрібен. Не хочеться вдаватися в деталі, але факт є факт".

34-річний Олександр Караваєв грав за "Динамо" з 2019 року. При цьому він є вихованцем "Шахтаря", в якому пробитися до основного складу не зумів. Також гравець відомий за виступами за "Севастополь", "Зорю" і турецький "Фенербахче". Новачок донеччан є універсальним футболістом і здатний зіграти на фланзі захисту та півзахисту.

Читайте також: У Польщі відмовилися організовувати матчі "Шахтаря" в Лізі чемпіонів

"Шахтар" за підсумками нинішнього сезону достроково став чемпіоном України, вийшов у півфінал Ліги конференцій і отримав путівку в основний етап Ліги чемпіонів. "Динамо" стало четвертим в УПЛ і виступить у кваліфікації Ліги Європи.

UPD. "Динамо" опублікувало звернення Караваєва, який подякував клубу та вболівальникам за роки виступів у складі киян.

Раніше повідомлялося, що український футболіст "Шахтаря" перейшов у клуб німецької Бундесліги.