Мудрик допоміг "Челсі" обіграти "Брайтон" Де Дзербі в АПЛ

Українець взяв участь у перемозі своєї команди.

Український вінгер "Челсі" Михайло Мудрик заробив пенальті у матчі 14-го туру АПЛ проти "Брайтона", який тренує екснаставник "Шахтаря" Роберто Де Дзербі.

На 62-й хвилині українець у контратаці увійшов до штрафного майданчика, але був збитий Мілнером. 11-метровий удар реалізував Енцо Фернандес, а гра завершилася перемогою "Челсі" з рахунком 3:2.

Мудрик вийшов у стартовому складі "Челсі" на цю гру та провів на полі 81 хвилину. На рахунку Михайла 31 дотик, 8 з 12 виконаних пасів (67%), 2 неточні навіси, 1 удар повз, 2 з 6 успішних спроб дриблінгу, 5 з 11 виграних єдиноборств, 13 втрат, 1 фол, 2 зароблених фола, 1 перехоплення 1 відбір.

Нагадаємо, 22-річний Михайло Мудрик перейшов до "Челсі" з донецького "Шахтаря" в січні за 70 мільйонів євро, а ще 30 мільйонів прописано як бонуси.

Загалом Михайло провів за лондонський клуб 28 матчів, у яких відзначився двома голами та двома результативними передачами.

Раніше повідомлялося, що легендарний ексфутболіст "Челсі" розкритикував гру українця Мудрика.