Ліга чемпіонів: "Реал" повторно обіграв "Аталанту" Малиновського, "Ман Сіті" із Зінченком пройшов німців

Визначилися чергові чвертьфіналісти турніру.

10 березня відбулися два матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів - "Реал" приймав "Аталанту", а "Манчестер Сіті" зустрічався з "Боруссією" з Менхенгладбаха.

"Реал" мав в активі гостьову перемогу з рахунком 1:0 і в другому поєдинку підтвердив свою перевагу. Голами у складі мадридців відзначилися Бензема, Рамос і Асенсіо, а у італійців результативний удар зі штрафного завдав Мюріель.

Всю гру на полі в складі гостей провів український півзахисник Руслан Малиновський.

"Реал" - "Аталанта" - 3:1 (перший матч - 1:0)
Голи: Бензема, 34, Рамос, 60 (з пенальті), Асенсіо, 82 - Мюріель, 83

"Реал": Куртуа, Васкес, Варан, Рамос (Мілітао, 64), Начо, Менді, Вальверде (Асенсио, 82), Кроос, Модріч, Бензема, Вінісіус (Родріго, 69)

"Аталанта": Спортьєлло, Толой (Паломіно, 61), Ромеро, Джімсіті, Мехле, де Роон, Пессіна (Кальдара, 84), Госенс (Ілічич, 57), Малиновський, Пашаліч (Сапата, 46), Мюріель (Міранчук, 84 )

Попередження: Вальверде, Начо, Кроос - Толой

"Ман Сіті" вдруге обіграв суперника з рахунком 2 0. За 20 хвилин після стартового свистка забиті м'ячі на свій рахунок записали Де Брюйне і Гюндоган. У другому таймі в складі "городян" на полі з'явився українець Олександр Зінченко.

"Манчестер Сіті" - "Боруссія" М - 2:0 (перший матч - 2:0)

Голи: Де Брюйне, 12, Марез, 18

"Манчестер Сіті": Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш (Ляпорт, 70), Канселу (Зінченко, 63), Сілва (Агуеро, 75), Родрі (Фернандіньо, 63), Гюндоган (Стерлінг, 70), Марез, Де Брюйне, Фоден

"Боруссія" М: Зоммер, Лайнер, Гинтер, Ельведі (Янчке, 88), Бенсебаіні (Вендт, 88), Хофманн, Нойхаус, Закарія, Штіндль (Траоре, 80), емболії (Вольф, 65), Тюрам (Плеа, 65 )

Попередження: Канселу, Фернандіньо - Лайнер

Раніше повідомлялося про те, що Мессі і Роналду одночасно не вийшли до 1/4 фіналу Ліги чемпіонів вперше з 2005 року.