Кравець оформив дубль у ворота Рибки в чемпіонаті Туреччини

Українці зустрілися у складі різних команд.

Український форвард "Кайсеріспора" Артем Кравець відзначився дублем у матчі чемпіонату Туреччини з "Карабюкспором" (3:2), ворота якого захищає українець Олександр Рибка.

На 28-й хвилині екс-нападник "Динамо" скористався плутаниною в штрафній суперника і переправив м'яч у ворота, зрівнявши рахунок. На 56-й хвилині матчу Кравець перехопив м'яч після невдалого пасу воротаря до захисника і пробив крізь присутніх біля нього гравців суперника, збільшивши рахунок матчу до 3:1.

28-річний Артем Кравець перебрався в "Кайсеріспор" в січні з київського "Динамо". У першій частині сезону Кравець провів за команду Олександра Хацкевича 14 поєдинків, в яких забив 3 голи і зробив 1 результативну передачу.

30-річний Олександр Рибка приєднався до "Карабюкспору" у статусі вільного агента в грудні 2016 року.

Нагадаємо, свій перший гол за "Кайсеріспор" Кравець забив у Кубку Туреччини.