"Грали проти дуже сильного суперника": Ребров назвав причини поразки від Албанії

Тренер зазначив, що суперник добре оборонявся.

Сергій Ребров

Головний тренер збірної України з футболу Сергій Ребров прокоментував поразку від Албанії (1:2) у першому турі Ліги націй.

Фахівця цитує офіційний сайт УАФ.

"Ми грали проти дуже сильного суперника. Албанці грамотно та організовано оборонялися, важко знайти простір. Ми намагалися робити передачі до штрафного майданчика, але, на жаль, не створили багато моментів у першому таймі. Так, був момент у Романа Яремчука.

У другому таймі ми мали моменти, ми забили м'яч, ще могли забити. На жаль, у футболі на такому рівні, якщо ти не забиваєш, то забивають тобі.

Албанія, як і на Євро, дуже організовано оборонялася. Однак зараз питання навіть не про нашу атаку, а про оборону: як ми можемо з трьох контратак пропускати два м'ячі? Не було балансу в обороні, потрібно було усією командою оборонятися у другому таймі, не давати створювати подібні моменти", – сказав Ребров.

10 вересня у Празі збірна України проведе виїзний поєдинок проти Чехії у рамках другого туру групи E дивізіону B.

Україна – Албанія 1:2: ключові моменти матчу Ліги націй