Гол Малиновського в ворота "Ювентуса" не допоміг "Аталанті" завоювати Кубок Італії

Українець знову забив в Італії.

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився голом у фіналі Кубка Італії проти "Ювентуса".

Українець вийшов з перших хвилин, а на 41-й хвилині зрівняв рахунок, забивши відмінним ударом.

Малиновський відіграв 68 хвилин, а в другому таймі за рахунку 1:1 його замінив Луїс Мюріель.

Сама зустріч завершилася перемогою "Ювентуса" з рахунком 2:1. Таким чином, "Аталанта" не зуміла завоювати трофей.

Відзначимо, що всього в поточному сезоні на рахунку 28-річного Малиновського 8 голів і 12 асистів в 35 матчах італійського чемпіонату. Українець відзначився результативною дією в 11-му поєдинку поспіль.

Раніше повідомлялося про те, що українець Малиновський відзначився голом і асистом в матчі чемпіонату Італії.