Фінал меморіалу Лобановського: Україна поступилася в серії пенальті

Наша молодіжна збірна не зуміла втримати перевагу в матчі проти Словенії і виграти домашній турнір.

У Києві завершився турнір пам'яті Валерія Лобановського, в якому брали участь збірні віком до 21 року. Вчора українці впевнено розібралися з Молдовою (5:0), а от у фінальному матчі не зуміли обіграти словенців.

Підопічні Сергія Ковальця відкрили рахунок у матчі в першому таймі (забив гравець "Байєра" Владлен Юрченко), проте пропустили після перерви. У словенців, до речі, відзначився син знаменитого в минулому футболіста Златко Заховича - Лука. Після 90 хвилин ігрового часу команди відразу ж перейшли до серії післяматчевих пенальті. Удача у футбольній лотереї посміхнулася словенцям.

Україна U-21 - Словенія U-21 - 1:1 (5:6 в серії пенальті).

Голи: Юрченко (29) - Заховіч (79).

Україна U-21: Бущан (Шеремета, 90+3), Хльобас (Безбородько, 46), Гвілія (Мишнєв, 46), Мірошниченко, Чачуа (Іванисеня, 81), Петряк (Данченко, 79), Юрченко, Близниченко, Дуць, Сваток, Мигунов (Петько, 72).

Третє місце в турнірі посіли греки, які у втішному матчі обіграли Молдову з рахунком 2: 0.