Екснаставник "Шахтаря" у першому матчі у новому клубі розгромно вилетів із Кубка України

Команда фахівця була розгромлена.

У четвер, 22 серпня, відбувся останній матч 3-го попереднього раунду Кубка України між "Металістом 1925" та "Вересом".

Цей матч був першим біля керма харків'ян нового головного тренера команди нідерландця Патріка ван Леувена та завершився розгромною поразкою його команди з рахунком 0:4.

"Металіст 1925" пропустив два голи за перші 10 хвилин, а потім пропустив ще двічі у другому таймі та вилетів із Кубка України.

Нагадаємо, 55-річний нідерландський фахівець 20 серпня підписав контракт на три роки. Цього сезону харків'яни грають у Першій лізі, а президент клубу Володимир Носов поставив завдання повернутися до елітного дивізіону.

Минулим клубом Патріка ван Леувена був донецький "Шахтар", у якому фахівець пропрацював лише три місяці у 2023-му році. До цього нідерландець вигравав бронзові медалі УПЛ із луганською "Зорею".

Раніше повідомлялося про те, що легендарний український тренер Маркевич залишився без роботи.