Довбик забив дебютний гол за "Рому" у матчі проти "Дженоа" Маліновського

Українець відзначився першим голом у новому клубі.

У неділю, 15 вересня, відбувся матч четвертого туру італійської Серії А, в якому зустрічалися "Дженоа" та "Рома".

Український нападник "Роми" Артем Довбик вийшов на поле з перших хвилин, а наприкінці першого тайму відкрив рахунок, вдало зігравши на добиванні після удару Нікколо Пізіллі.

Для 27-річного українського форварда цей м'яч став дебютним у складі римського клубу.

Зазначимо, що український футболіст "Дженоа" Руслан Маліновський розпочав гру на лаві запасних, а з'явився на полі після перерви.

Матч завершився з рахунком 1:1. Довбик також не зумів реалізувати два вбивчі моменти, а Маліновський двічі небезпечно пробивав з дальніх штрафних ударів.

Нагадаємо, Довбик цього літа перейшов з іспанської "Жирони" в італійську "Рому".

За інформацією інсайдерів, римляни заплатили "Жироні" за нападаючого 32-33 мільйони євро, а ще 5-6 мільйонів будуть прописані бонусами у п'ятирічному контракті.

Раніше повідомлялося про те, що Довбик номінований на "Золотий м'яч"-2024.