ЧС-2022: Бразилія та Португалія вийшли у плей-офф, Гана перемогла Південну Корею

На Мундіалі у Катарі триває груповий етап.

У понеділок, 28 листопада, відбулися чотири матчі у двох групах на чемпіонаті світу-2022 з футболу в Катарі.

Розклад та результати матчів дня

Сербія та Камерун після невдач у стартовому турі знову залишилися без перемоги та розділили очки.

Під час поєдинку серби вели з рахунком 3:1, але героєм для камерунців став форвард Абубакар, який вийшов на заміну, після чого забив гол та віддав результативний пас.

Варто зазначити, що перед грою розташування збірної Камеруну через конфлікт із головним тренером залишив воротар "Інтера" Андре Онана.

Група G. Камерун – Сербія – 3:3

Голи: Кастеллетто, 29, Абубакар, 63, Шупо-Мотінг, 66 – Павлович, 45+1, С. Милинкович-Савич, 45+3, Митрович, 53

Гана здобула складну перемогу над корейцями. Африканці вже до 34-ї хвилини вели з рахунком 2:0 завдяки голам Салісу та Кудуса. Однак після перерви Чхо Гю Сун оформив дубль двома ударами головою та відновив рівність у рахунку.

Переможний гол Гани та другий у матчі на 68-й хвилині забив Кудус.

Група H. Південна Корея – Гана – 2:3

Голи: Чхо Гю Сун, 58, 61 – Салісу, 24, Кудус, 34, 68

Група G. Бразилія – Швейцарія – 1:0

Гол: Каземіро, 83

Португальці здобули впевнену перемогу над Уругваєм. Ще в першому таймі Роналду та компанія володіли помітною перевагою, але до взяття воріт справа не дійшла.

Вже після перерви на 54-й хвилині Бруну Фернандеш подав у штрафний майданчик, Роналду не дотягнувся, щоб пробити, але голкіпер все одно не встиг зреагувати і м'яч опинився у сітці.

У додатковий час португальці заробили пенальті, який реалізував Фернандеш. Збірна Португалії набрала шість очок у групі H і вийшла у плей-офф Мундіалю. Уругвай з одним пунктом залишається на останньому місці у квартеті.

Група H. Португалія – Уругвай – 2:0

Голи: Фернандеш, 54, 90+3 (з пенальті)

Поєдинки групового етапу завершаться 2 грудня. Наступного дня розпочнуться ігри 1/8 фіналу плей-офф турніру.