"Барселона" стала другим фіналістом Суперкубку Іспанії

Каталонці здолали "Осасуну".

11 січня відбувся другий півфінал Суперкубку Іспанії з футболу, в якому зустрічалися "Барселона" та "Осасуна".

Поєдинок проходив у Саудівській Аравії та завершився перемогою команди Хаві з рахунком 2:0.

Перший тайм завершився без голів, а перерви перемогу "Барсі" принесли Роберт Левандовський та Ламін Ямаль.

"Барселона" – "Осасуна" – 2:0

Голи: Левандовський, 59, Ямаль, 90+3

Відео голу Ямаля

"Барселона" пробилася до фіналу турніру, де зіграє з мадридським "Реалом" у неділю, 14 січня. Команда Карло Анчелотті у першому півфіналі в овертаймі обіграла "Атлетіко" з рахунком 5:3.

Варто зазначити, що у торішньому фіналі Суперкубку Іспанії "Барселона" обіграла "Реал" з рахунком 3:1.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст "Шахтаря" дебютував за основний склад "Реала".