Аргентина сенсаційно програла Саудівській Аравії на старті ЧС-2022

У Катарі відбулася перша сенсація турніру.

Сьогодні, 22 листопада, у матчі 1-го туру групового етапу ЧС-2022 з футболу у Катарі зустрічалися збірні Аргентини та Саудівської Аравії.

Поєдинок групи С на стадіоні "Лусаїл Айконік" завершився сенсаційною перемогою саудитів над одним із фаворитів турніру з рахунком 2:1.

Аргентинці провели потужний перший тайм, відзначившись уже на 10-й хвилині - пенальті точно реалізував Мессі.

Аргентина продовжувала атакувати і ще тричі вразила ворота саудитів, проте у трьох цих епізодах було зафіксовано офсайд.

Старт другого тайму став шоком для аргентинців та всіх любителів футболу - на 48-й хвилині забив Салех Аль Шехрі, на 53-й хвилині шикарним обвідним пострілом відзначився Салем Аль-Давсарі.

Далі команда Скалоні спробувала відігратися, проте кілька своїх шансів реалізувати не зуміла.

Аргентина - Саудівська Аравія - 1:2

Голи: Мессі, 10 (з пенальті) – Салех Аль Шехрі, 48, Салем Аль-Давсарі, 53.

Аргентина: Е. Мартінес, Тальяфіко (Акунья, 71), Отаменді, Ромеро (Лісандро Мартінес, 59), Моліна, Паредес (Фернандес, 59), де Пауль,  Гомес (Альварес, 59), Мессі, Ді Марія, Лаутаро Мартінес.

Саудівська Аравія: аль-Овейс, аш-Шаграні (Аль-Брік, 90+9), Аль-Булаїгі, аль-Тамбакті, Абдулхамід, ад-Давсарі, Аль-Малкі, Канно, аш-Шехрі (Аль-Ганам, 78), аль-Фарадж (Аль-Абед, 45+3, Аль-Амрі, 88), Аль-Бурайкан (Асірі, 88).

Попередження: Аль-Малкі, Аль-Булаїгі, ад-Давсарі, Абдулхамід, Аль-Абед, аль-Овейс

Таким чином, Аргентина перервала серію з 36 матчів без поразок, до рекорду Італії залишалася одна гра.

Зазначимо, що у цій групі також виступають збірні Польщі та Мексики. Чемпіонат світу вперше проходить у країні Близького Сходу. Також унікальним в історії є рішення щодо проведення мундіалю не в літні місяці.

Раніше повідомлялося про те, що Еквадор обіграв Катар у матчі-відкритті чемпіонату світу-2022 з футболу.