Інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю (ДАБК) в Києві припинила підготовчі роботи з будівництва торгово-офісного комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул.Фролівська ,9-11 і Андріївському узвозі, 10-б.
Відповідно до прес-релізу інспекції ДАБК, роботи припинено на вимогу Київської міськдержадміністрації (КМДА) на підставі того, що забудовник не повідомив КМДА про початок виконання.
Інспекція зареєструвала повідомлення про початок підготовчих робіт за цією адресою на початку лютого 2012 року на підставі договору оренди ділянки, позитивного експертного звіту, містобудівних умов і обмежень для проектування та будівництва комплексу.
Однак, відповідно до постанови уряду №466 від 13 квітня 2011 року "Деякі питання виконання підготовчих та будівельних робіт", замовник зобов'язаний протягом семи календарних днів з дня подачі до інспекції повідомлення про початок виконання підготовчих робіт письмово проінформувати про це також місцеву держадміністрацію або орган місцевого самоврядування за місцезнаходженням об'єкта будівництва, а також державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки.
Раніше у прес-службі ТОВ "ЕСТА Холдинг", що виступає керуючою компанією групи "ЕСТА", створеною СКМ (всі Донецьк), повідомили, що знесені будівлі колишньої швейної фабрики "Юність" на вул. Фролівській у Києві, у тому числі фасадна будівля з боку Андріївського узвозу, були побудовані у 1978 році і не мають історичної цінності.
"На ділянці, з боку вул. Боричів тік і вул. Фролівської, дійсно розміщені будівлі, які є пам'ятками історії та архітектури, їх демонтаж в рамках реалізації проекту не планується. Наголошуємо, що будівля 10А, про знесення якої заявили деякі ЗМІ, ніяк не пов'язана з компанією "ЕСТА Холдинг", і, за нашою інформацією, не пошкоджена", - відзначили у прес-службі холдингу.
Раніше ТОВ "ЕСТА Холдинг" повідомляло про те, що частина комплексу "Андріївський", що виходить на Андріївський узвіз, не перевищить чотирьох поверхів. При цьому логістика комплексу розрахована з мінімальним і виключно пішохідним навантаженням на Андріївський узвіз, тоді як транспортний потік по вул. Фролівській буде максимально збалансованим.
Згідно з проектом, у частині комплексу "Андріївський", що примикає до Андріївського узвозу, буде створена територія громадського призначення, а також галерея, де на благодійній основі зможуть виставляти роботи художники, виступати творчі колективи, стане можливим проведення публічних лекцій та експозицій.
Введення комплексу "Андріївський" загальною площею 70 тис. кв. м, за сприятливої ринкової ситуації, заплановано на кінець 2014 року - початок 2015 року. Інвестиції у проект перевищать 150 млн дол.
Читайте також:
Забудовники запевняють, що знесені будівлі поблизу Андріївського узвозу не мають історичної цінності
На Андріївському узвозі знесли три історичні будівлі
Андріївський узвіз під загрозою повного знищення
Попов планує нове будівництво в буферній зоні Софії Київської