Кияни прожили перший день без 3. Велика частина туалетів і всі душові закриті. Зате пиво в кафешках подешевшало - тепер 0,5 л коштує не 20, а 10 грн. У КП «Плесо» запевняють, що намети, каремати, спальні мішки, які залишили шведи, не зникли, як писали в інтернеті. А все добро передали організаціям, що займаються спортивним розвитком дітей.
У мерії кажуть, що нові вуличні покажчики, інформаційні таблички, туристичні інформаційні стенди, які з'явилися перед Євро-2012, будуть і надалі служити киянам. А покажчики руху, які кияни прозвали «ребусами» і в яких так і не змогли розібратися, демонтують. Будуть нагадувати про те, що ми приймали чемпіонат, і гігантські футбольні м'ячі на в'їздах до Києва. А ось оголошувати станції англійською в метро, швидше за все, не будуть. «Ми не планували дубляж, але це питання ще вирішується», - сказали в метрополітені.
Станція Майдан Незалежності, закрита на місяць, вже працює. А водії зможуть зітхнути з полегшенням лише через кілька днів, коли проїзд у центрі столиці стане повністю вільним. Центр Києва буде перекритий ще тиждень. До 1:00 7 липня буде закрито Майдан та Хрещатик від вул. Інститутської до Б. Хмельницького. До 7 липня буде заборонено паркуватися на Хмельницького від Пушкінської до Хрещатика, на вул. Прорізній від Пушкінської до Хрещатика і на вул. Городецького від вул. Заньковецької до Хрещатика. !zn
Читайте також:
Хто скільки заробив на Євро-2012: УЄФА розподілив призовий фонд
Після шведів на Трухановому ніхто не хоче жити
Більше мільйона уболівальників випили у фан-зоні на Хрещатику 200 тис. літрів пива
У Київській фан-зоні «від надлишку почуттів» запалили димову шашку. Ніхто не постраждав