Рейтинг довіри до політиків очолює чинний президент України Володимир Зеленський. Йому довіряють 38% опитаних, не довіряють - 58%. Спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову, згідно з проведеними 6-8 лютого опитуваннями Соціологічної групи "Рейтинг", довіряють 26% і не довіряють - 37% респондентів. При цьому дані Центру Разумкова свідчать про протилежне. Українці, згідно з їх соціологією, найбільше довіряють Разумкову, після нього - Зеленському.
Міському голові Києва довіряють 34% українців, не довіряють - 54%, лідеру партії "Українська стратегія Гройсмана" Володимиру Гройсману довіряють 32%, не довіряють - 58%.
Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков користується довірою серед 26% опитаних, не довіряють йому 37%, ще 33% не знають його.
Лідерці партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко довіряють 25%, не довіряють - 72%. Лідеру партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрію Бойку довіряють 24%, не довіряють - 56%. П'ятому президенту України і лідеру ЄС Петру Порошенку довіряють 23%, не довіряють - 74%. Главі МВС Арсену Авакову довіряють 21%, не довіряють - 66%.
Колишньому прем'єр-міністру України Арсенію Яценюку довіряють 20%, не довіряють - 74%.
Найменше українці довіряють главі українського МОЗ Максиму Степанову (довіряють 12%, не дов еряют 33%, не знають такого 51%) і прем'єр-міністру Денису Шмигаль (довіряють 12%, не довіряють 54%, третина не чули про таке).
Протягом року, згідно з результатами опитувань "Рейтингу", рівень довіри до Зеленського серед українців значно впав. Якщо в лютому 2020 року йому скоріше довіряли і повністю довіряли 51% українців, то зараз - 38%.
Змінився і рівень довіри до Порошенка. Так, протягом року довіру до п'ятого президента України зросла на 8% і становить станом на лютий 23%.
Юрію Бойку на сьогоднішній день повністю і швидше довіряють 24% українців. Це на 1% більше, ніж рівно рік тому.
Спікеру Верховної Ради України Дмитру Разумкову довіряє 26% українців. У цілому останні чотири місяці рівень довіри до нього тримається приблизно на одному рівні. У порівнянні з минулим роком, рівень довіри українців до нього не змінився. Однак суттєво зменшилася кількість тих, хто йому не довіряє.
Опитування проводилося серед населення України у віці від 18 років і старших в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing -телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%. Терміни проведення: 6-8 лютого 2021 р.