За його словами, в цьому питанні «певний санітарний кордон повинен бути», але в той же час необхідно зробити так, щоб у парламенті були всі політичні сили, які мають підтримку людей. (У партії самого В.Литвина підтримка - близько 1%, тобто в межах статистичної похибки - ред.)
Нагадаємо, що робоча група на чолі з міністром юстиції Олександром Лавриновичем у законопроекті про «Про вибори народних депутатів України» пропонує підвищити прохідний бар'єр з 3% до 5%.
В.Литвин також заявив, що з прийняттям закону про вибори до парламенту не потрібно затягувати, «тому що чим ближче до виборів, тим більше буде змінюватися ситуація і буде виникати спокуса з урахуванням зміни ситуації зафіксувати ту чи іншу позицію, яка б могла впливати на процеси, що відбуваються».
В.Литвин сказав, що треба буде уважно проаналізувати висновки Венеціанської комісії до закону, для того, аби їх максимально врахувати. У той же час він відзначив, що деякі рекомендації, «які висловлено в робочому порядку, суперечать Конституції України, зокрема, це стосується терміну проживання на території України, щоб мати можливість балотуватися в депутати».