Спільна робоча група Україна – НАТО з оборонно-технічного співробітництва прийняла Положення про діяльність цієї групи і оновлену версію "дорожньої карти" Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, повідомляється на сайті Місії України при НАТО в п'ятницю, 3 червня.
Сторони обговорили положення Державної цільової оборонної програми розвитку озброєння та військової техніки на період до 2020 року, хід реалізації проектів у рамках трастового фонду НАТО для України, а також питання реформування національного оборонно-промислового комплексу.
"За результатами засідання було прийнято Положення про діяльність спільної робочої групи і оновлена версія Дорожньої карти Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва, які планується підписати на саміті НАТО у Варшаві", - йдеться в повідомленні.
Як заявив у п'ятницю, 3 червня, президент України Петро Порошенко, стратегічний оборонний бюлетень – "дорожня карта, яка означає визнання ефективної взаємодії реформування всього сектору безпеки".
Нагадаємо, раніше генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що, якщо Україна подасть заявку на вступ Північноатлантичний альянс, то вона буде розглянута так само, як і попередні заявки.
Згідно з результатами опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного в лютому 2016 року, вступ України до НАТО підтримують 47% українців, 31% опитаних висловилися проти.
У листопаді 2015 року президент України Петро Порошенко сказав, що Україні потрібно мінімум шість-сім років, щоб відповідати вимогам для можливого вступу в НАТО.