UA / RU
Підтримати ZN.ua

Ткаченко став міністром культури і інформполітики

Посада міністра культури була вакантною з березня.

Верховна Рада призначила Олександра Ткаченка міністром культури та інформаційної політики. За таке рішення проголосували 263 депутата.

Олександр Ткаченко з 1999 по 2005 рік очолював "Новий канал". У 2005 році він став головою правління і одним з акціонерів ЗАТ "Одеська кіностудія" почав займатися розвитком мережі кінотеатрів і кінодистрибуцією.

У 2008 році кілька місяців Ткаченко працював у Москві, де був заступником гендиректора телеканалу РЕН-ТВ в рамках консультаційного угоди. З 2008 по 2019 рік Олександр Ткаченко очолював "1+1" - медіахолдинг олігарха Ігоря Коломойського, у який входять телеканали "1+1", "2+2", "ТЕТ", "Плюс-Плюс", "Бігуді", "УНІАН-ТБ", "Квартал-ТВ", продакшн-компанія і т. д.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль вніс у Верховну Раду подання про призначення Ткаченка напередодні.

Читайте також: Аудиторія Zoom збільшилася до 200 мільйонів осіб на день

Зазначимо, що з березня вакантною залишалася посада міністра культури в уряді Дениса Шмигаля. Володимир Бородянський, який був міністром культури, молоді та спорту в Кабміні Олексія Гончарука, відмовився працювати зі Шмигалем.

За словами Ткаченка, на посаді міністра культури він має намір добиватися відновлення фінансування галузі. Він заявив про те, що ця сфера перебуває у "тривожному стані".

Крім того, Ткаченко повідомляв про намір брати участь в праймеріз, на яких "Слуга народу" повинна визначитися з кандидатом у мери Києва. У жовтні минулого року Ткаченко подавав декларацію на посаду голови Київської міської держадміністрації, але Віталію Кличку тоді вдалося не допустити реального поділу посад міського голови і голови КМДА.